Random header image... Refresh for more!

8.8.2010 – Matthew Miller

Matte, nedávno jste ukončil spolupráci na Chuckovi. Je to také akční seriál, ale je v něm hodně humoru. Máte v plánu udělat i z Human Target mix komedie a akce?

Ano, dokonce ještě víc. S postavami zažijete ještě více legrace a zábavy. Teď, když jsme doplnili osazenstvo, mělo by nám to dát ještě více příležitostí využít komediální prvky, stejně jako drama.

Četl jste některé komiksy Human Target, nebo obrázkové romány? Co z Human Target vás přimělo, abyste přijal roli producenta tohoto pořadu?

Mám rád seriály, ve kterých se střídá akce a humor, což jsem předvedl na Chuckovi. Když zavolali z Warner Brothers, byla to moc dobrá příležitost, abych si ji nechal ujít. Byl jsem nadšený všemi těmi možnostmi, kudy se můžeme dát.

Show neměla z počátku zrovna slibný start, co se sledovanosti týká.Z části to mohlo být způsobeno i tím, že se kryla s pořadem America Idol. Proč se stanice rozhodla seriál obnovit a jak chce zvýšit sledovanost?

Dali nám další šanci, protože základna oddaných fanoušků byla po první řadě docela velká. Také cítili, že když se přidají i ženské postavy, mohlo by to přitáhnout další diváky. Proto zvedli ruku pro druhou sezónu.

Proč se k osazenstvu přidala Indira Varma, a co doufáte, že do seriálu přinese?

Myslíme si, že určitě upoutá. Je to velice krásná a talentovaná herečka, která může být pro tým impozantní šéf a pro Chance romantický soupeř.

V některých epizodách si diváci v pozadí všimnou elektrického vedení, nebo dalších věcí, které moc americky nevypadají. Jak jste se postavil výzvě, točit v Kanadě?

Tuto sezónu se bude v seriálu více objevovat San Francisco. Chance se tento rok bude schovávat jinde, než se schovával vloni. San Francisco se stane opravdovou součástí celé show.

Očekává se, že se bude natáčet i na nějakých exotických místech?

Ano, seriál bude mít mnohem větší, mezinárodní charakter. Navštívíme taková místa, jako Nepál, Švýcarsko, Paříž, místa po celém světě.

Můžete se s námi podělit o informace ohledně hostujících hvězd?

Lennie James a Lenor Varela oživí své postavy Baptisty a Maríi.

Diskutují s vámi členové štábu o dějové linii své postavy?Nebo vzhledem k tomu, co o nich víte, plánujete jejich schopnosti zakombinovat do děje v některé epizodě?

Ano, všechny epizody této sezóny se nějak citově dotknou nejen osoby, která je v nebezpečí, ale také i jedné z hlavních postav.

Hodně fanoušků se ptá, zda se bude Human Target vysílat i v jiných zemích a na jakých kanálech. Nevíte náhodou, ve kterých dalších zemích seriál uvidíme?

Nemám tušení. Jsem si jistý, že se bude vysílat na mezinárodní úrovni, ale kde přesně, to nevím.

Je něco, co byste chtěl vzkázat fanouškům, kteří navštěvují stránky www.humantargetonline.com?

První sezóna nasadila laťku hodně vysoko a teď se těšíme, že přineseme ještě víc elektrizující podívanou. Uděláme vše, abychom uspokojili věrné fanoušky a také, abychom získali nové diváky.

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář