Random header image... Refresh for more!

25.10 – Indira Varma

Co byste řekla o svém nástupu k nastávající sezóně seriálu Human Target? Objevíte se už v první epizodě?

Indira: Ano, objevím se tam.

Jak jste se k této roli dostala?

Indira: Měla jsem v Londýně malinkou kameru a poslala jsem jim video. Bylo to opravdu jako v 21. století.

Viděla jste seriál už před tím, nebo jste o něm věděla?

Indira: V Londýně tento seriál ještě neběžel. Jen jsem slyšela, že ho bude vysílat 4. kanál.

Poslali vám nějaké díly, abyste se mohla podívat?

Indira: Ano, několik jsem jich viděla. Seriál mi připadal opravdu rychlý, zábavný, se spoustou akce a sarkastického humoru.

Hledala jste konkrétně něco takového?

Indira: Jedna z věcí, kterou bych ráda udělala, než zemřu je, objevit se ve všech žánrech. To by bylo opravdu zábavné. Tady mám střílet a vyskočit z helikoptéry.

Už jste někdy něco takového dělala?


Indira: Nikdy. Mám ráda rozmanitost. Miluji divadlo, ale i rádio.Mám ráda jazyk. Ale čím jste starší, potřebujete vydělávat i víc peněz. Musíte získat něco ve svůj prospěch. Plus také můžete dělat velké televizní věci tady v Americe.

Jaká je vaše postava?


0
Hraji Ilsu Pucci, vdovu po Marshallovi Puccim, miliardáři a filantropovi. Oba se věnují charitě. Marshall je za záhadných okolností zavražděn, tak Ilsa najde Christophera Chance a najme si ho. Trvá jí skoro šest měsíců, než ho najde, protože odjel někam do Ashramu v Nepálu. Je to velice odhodlaná a bohatá dáma. Když se setkají, ukáže se, že jsou si tak trochu podobní a tak dochází k zajímavému, malému boji o moc.

Dojde i na flirtování?

Indira: Ale no tak! Vždyť to bude v televizi! Upřímně, v první epizodě ne, ale co bude dál, uvidíme.

Jak to, že se s ní budeme setkávat celou sezónu?

Indira: Ona celou společnost koupí. Stane se z ní vlastník. Bude takový nepřítomný šéf.

Objevíte se ve všech dílech?

Indira: Ano, myslím, že ano.

Co si myslí o tom, co tihle hoši dělají?

Indira: Ona pochází z úplně jiného prostředí, z vyšší společnosti, takže v ní myšlenka na muže, kteří kolem pobíhají se zbraní, vyvolává odpor. Ale i přesto, že říká, že chce být pouze nepřítomný šéf, si myslím, že je zvědavá, co vlastně dělají a pravděpodobně se jim bude stavět do cesty.

Má nějaká svoje tajemství?

Indira: Pravděpodobně ano, ale zatím ještě nevím jaká.

Jaké bude mít vztahy s ostatními členy týmu?

Indira: Budeme svědky toho, jak se budou vztahy přirozeně vyvíjet, ale ona je opravdu posedlá kontrolou, takže možná poleze lidem na nervy.

Už jste před tím někdy pracovala ve Vancouveru?

Indira: Ne, nikdy.

Přestěhovala jste se tam?

Indira: To je opravdu těžké, protože mám 3-leté dítě a manžela, kteří jsou momentálně v Londýně. Na začátku natáčení jsme si říkali, že je to šílené, a tak za mnou občas jezdí.

Jaké to je, skloubit dohromady práci a rodinu?

Indira: Je to opravdu těžké. Moje dcera ještě nechodí do školy, takže se rychle přizpůsobuje. Učí se spoustu věcí a setkává se s lidmi z celého světa. Nechci být matka na dálku. Proč si potom pořizovat děti, ne?

Můžete nám říct něco o svých zkušenostech z natáčení Luthera? Jaké to bylo?

Indira: Bylo to skvělé. Je to neuvěřitelně dobře napsané, šestidílné drama a Idris Elba je úžasný herec. Kromě Idrise s námi točilo i několik dalších špičkových britských herců. Myslím, že to byl zcela originální projekt, natočený zcela specifickým způsobem.

Dělali jste s Idrisem něco zvláštního, abyste se poznali ještě před natáčením?

Indira: Byla jsem v Americe a přišla mi pozvánka na konkurz. Tak jsem tam šla a natočili jsme to. Idris hodně improvizuje, takže jsem měla pocit, že žádnou přípravu nepotřebuji. Když šlo o nějaké emocionální scény, také jsem přípravu nepotřebovala, protože on prostě tak emocionální je. Připadala jsem si jako v nebi.

Dokončila jste v poslední době nějaké další projekty?

Indira: Ne, jen jsem hrála.

Proč vás baví hrát divadlo? Co vám nedává práce pro film a televizi?

Indira: Obecně, dostanete velice dobře napsaný materiál, protože autor většinou stráví několik let, než napíše dvouhodinovou hru. S ohledem na to se televize jeví jako hodně rychlá. Ve Státech pro televizi píše celá skupina lidí. Také je to vizuální médium, kdežto u divadla jde o hraní. Jsou to naprosto odlišné zkušenosti. Je to bezprostřední. Máte publikum, pro které hrajete. Jste jen vy, hra a publikum. Ale je to i o načasování komického výstupu. Reagujete podle toho, jak publikum naslouchá a musíte udržet jejich pozornost.

Je práce pro TV jako pracovat ve vakuu?

Indira: Ne, protože pracujete s dalšími herci, i když je to jen na zeleném plátně. Ale to opravdu není nic pro mě. Mám méně energie. Všechno závisí na dobrých střihačích a na skvělé práci režiséra. Záleží na tom, jak to natočí, nasvítí a takových věcech. Mám ráda jak divadlo, tak TV. Líbí se mi, jak malí v televizi vypadáme.

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář