Random header image... Refresh for more!

23.10 – Haley,Valley

Marku, byl jste fandou komiksů, než jste začal pracovat na seriálu?

Mark: Když jsem byl kluk, zrovna velký fanoušek komiksů jsem nebyl. Začal jsem je číst, až když jsem začal se seriálem.

V Kauzách z Bostonu jste pořád jen ve své právnické kanceláři nebo v soudní síni, ale s Human Target se dostáváte na různá místa. Líbí se vám to?

Mark: Je úžasné, když můžete pracovat venku, i když už neumím tak dobře vázat kravatu, jak jsem to uměl dřív. Když jsem dělal Kauzy z Bostonu, uměl jsem to opravdu rychle. Teď už jsem vyšel ze cviku.

Jsou pro vás stále se opakující dynamické akce zábava? Lennie James se vrací i tuto sezónu.

Mark: Ano, máme nějaké nevyřízené účty, což máme v každé epizodě. Bude to zábava, když se vrátí. Ve vztahu Chance a Baptisty jsou také jisté prvky, se kterými si budeme pohrávat a objevovat je. Bude to legrace.

Co přinese do seriálu Indira Varma?

Jackie: Máme nového šéfa. To je vždycky vzrušující a bude to zábava. Jsem nadšený novými postavami. Opravdu si myslím, že pomohou lépe poznat již existující postavy, a stejně tak i samy sebe.

Mark: Bude ovlivňovat celý tým a získá si autoritu. Je to více méně Charlie z Charlieho Andílků, nebo Charlieho Ďáblíků, jak chcete. Takže uvidíme, jak to dopadne.

Koho bude hrát Janet Montgomery? To bude další nová postava.

Jackie: Janet Montgomery hraje Ames. Stane se členem týmu. Je to opravdu super, energická postava. Je opravdu podlá. Myslím, že u Guerrera občas narazí a myslím, že to bude stejné i s Winstonem, ale také si myslím, že Chance jí chce pomoct.

Jaké to bude, když se k vám teď přidají ženy?

Mark: Budeme tam mít ženu, která nám bude říkat, co máme dělat a to se lidem líbí. Uvidíme, jak to půjde. Jsem si jistý, že to bude mít zajímavý dopad. Už se nemůžu dočkat, až se do toho pustím. Uvidíme, jak to dopadne.

Existuje nějaké centrální téma pro celou sezónu?

Mark: To opravdu nevím. Bude to zajímavější a zábavnější, uvidíte víc lidí a víc kaskadérských kousků. Myslím, že je to seriál, který už začal jako zajímavý, odvážný a zábavný a bude ve stejném duchu i pokračovat.

Jackie, je Guerrero postava, ke které se rád vracíte?

Jackie: Ano, myslím si, že Guerrero je na hraní skvělá postava. Je nádherně dynamický. Dívá se na svět jinak, protože on prostě jiný je.  Bude zajímavé sledovat, kam až s ním ti lidé chtějí zajít. Bude to vážně super.

Marku, máte pocit, že teď zvládáte kaskadérské kousky lépe? Že je to pro vás snadnější?


0
Mark: Je to trochu jednodušší. Už vím, kdy a kde mám použít chrániče, Vím, kdy měl tu práci udělat kaskadér. Hodně záleží na tom, o jaký kousek se jedná. Náš hlavní kaskadér byl nominován na cenu Emmy a vždycky přijde s něčím originálním a náročným. To všechno teprve zjistíme. Jdu do toho podle situace.

Co jste dělali během přestávky?

Mark: Trochu jsem cestoval. Užil jsem si to, pobavil jsem se. Hodně jsem relaxoval. Teď jsem připravený pokračovat. Také jsem chodil do posilovny.

Jackie: Já jsem byl doma, v San Antoniu. Bylo opravdu pěkné se tak nějak vycentrovat. Ve stejné době jsem každý týden na tři nebo čtyři dny odcestoval. Hodně jsem se věnoval propagaci.

Byl jste kvůli tomu i v Evropě?

Jackie: Ano, byl jsem tam. Navštívil jsem Španělsko, protože premiéra Noční můry z Elm Street začínala právě tam. Byl jsem tam v ten den, kdy Španělsko vyhrálo světový pohár. Bylo to neuvěřitelné. Byl jsem v Madridu a nejen, že šíleli lidé tam, šíleli v celé zemi. Byli vzhůru celou noc, troubili na rohy. Nemohl jsem vůbec spát, ale bylo to tak vzrušující, že to vůbec nevadilo. Prostě to museli udělat. Byla to vážně zábava, sledovat to a být součástí toho všeho.

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář