Random header image... Refresh for more!

17.11.2010 – Indira Varma

Začneme u toho základního…kdo je Ilsa Pucci?


0
Indira Varma: Ilsa Pucci je manželka miliardáře, filantropa, kterého někdo z nějakého důvodu zavraždí. A protože jako vdova zůstane sama, stane se terčem útočníků, kteří zabili jejího muže. Proto se obklopí osobními strážci a dalšími věcmi, které mají zajistit její ochranu. Takovým způsobem ale žít nechce, protože to většinou bývá ona, kdo má všechno pod kontrolou. Má ráda věci prostě takové, jaké jsou, nebo ještě lépe takové, jaké si ona přeje. A tak se snaží najít jiný, třeba i nezákonný způsob, jak se postarat o lidi, kteří se jí snaží ublížit v podstatě tím, že se sama vystaví přímému nebezpečí. Zaslechla o Christopheru Chancovi, ale ten odešel a skrývá se. Najde ho v klášteře v Nepálu, kde se snaží najít svoje Chi, nebo tak něco. V podstatě ho přesvědčí, aby jí pomohl a zachránil jí život.

A zatímco tohle malé drama pokračuje, pozoruje tým, jakým způsobem dělá to, co dělá. Jsou jako takový moderní Robin Hood. A tak si řekne, „Víte, mám hodně peněz…“. Ona je filantrop a věnuje se charitě. Je to hodná žena. A tak se rozhodne, že jim pomůže a svou nadací zaštítí fungování agentury. Stane se z ní jejich šéf. Ale nevyhnutelně dojde k tomu, že šéf má jiné představy o tom, jak se věci měly řešit a o jejich metodách nemá ani tušení. Její názory jsou velice konfliktní, protože v tomto oboru nemá vůbec žádné zkušenosti. A díky tomu dochází ke spoustě střetů. Je to bystrá žena, takže se to neobejde bez tvrdohlavých akcí.

A co její mytologie? Jaký je její názor, co by měli dělat a jak?

Indira: No, myslí si, že by se všechno mělo dělat systematicky a zákonným způsobem. Ve skutečnosti jí mučení někoho, aby z něj dostali pravdu, připadá příšerné. Nerada porušuje pravidla. Nerada by byla kompromitována takovým způsobem. Nakonec ale zjistí, že díky tomu dostanou to, co chtějí.

A co to bude znamenat pro její vztahy se třemi hlavními hrdiny?

Indira: Zatím jsme dokončili teprve první epizodu, ale nejprve říká, že se nebude do ničeho zapojovat. Že ostatní nemusí mít obavy. Chce jim jen poskytnout peníze a držet se stranou. Ale ve skutečnosti nemůže jen tak odolat, protože je to vzrušující. A také proto, že je zvědavá. Většina inteligentních lidí je zvědavá, ne? Zajímá ji, jak fungují, jejich metody, takže se také zapojí, ale nebude to tak jednoduché.

Znamená to, že s nimi bude chodit i do terénu?

Indira: To rozhodně. Dostane se do potíží a ukousne si moc velké sousto. Doufejme, že tam bude dost prostoru pro komický aspekt, když se jim v jejich prostoru objeví někdo, kdo o tom, co dělají, nemá ani páru.

To vás k téhle roli přivedlo?

Indira: Určitě! Na herectví se mi líbí ta různorodost. Dělám v rádiu, hraji v divadle, ve filmu, takže mě představa dlouhého seriálu trošku děsila, ale ráda zkouším různé věci a nic akčního jsem ještě nedělala. Trocha pošetilosti a zábavy, ne? Proto se na to díváme.

Tak to nevypadá, že byste byla jen něco jako Charlie v Charlieho Andílcích. Mluvit jen z intercomu nebo z telefonu a sedět za stolem.

Indira: Myslím si, že by to pro ně nebylo zajímavé.

Neměla jste z toho obavy?

Indira: To ne.

Musela jste spolupracovat s kaskadéry?

Indira: No, skákala jsem z budovy do oceánu. Byla to legrace. Co ještě? Myslím, že jsem dělala i věci, o kterých vám ještě nesmím říct. Snad můžu říct tohle, bude se hodně běhat, budeme se potápět, abychom se vyhnuli kulkám, a budeme si hrát se zbraněmi.

Vím, že jste akční věci zatím nedělala, ale měla jste možnost dělat něco podobného?

Indira: Už mě několikrát střelili. Umřela jsem. Něco málo jsem dělala, ale nic tak super, jako je tohle!

Co vás přimělo k tomu, že jste podepsala smlouvu na americký seriál?

Indira: Peníze. (směje se) To byl zřejmě ten aspekt. Dostanete zaplaceno. Je docela hezké, že vám někdo zaplatí za to, co uděláte. Ale hraji proto, že mě baví hrát a natáčet. Vlastně je to taková hra, že?  Buďme upřímní. Hrajete si, je to zábava. A pokaždé je to jiné. V každé epizodě se dělá něco jiného.

Natáčení může být zábava. Ale tohle vypadá, že to je něco jiného než „Luther“ BBC, který byl mnohem intenzivnější, ne až taková legrace.

Indira: No, ten seriál jsem měla moc ráda. Myslím, že to bylo velmi dobře napsané. Byly tam moc dobré dialogy. A samozřejmě je to něco úplně jiného než HT. Ta zábava, která z toho plyne, je daná extrémy při hraní, které si můžeme dovolit díky komiksu. Je to obrovská legrace. Na Luherovi se mi líbila ta dramatičnost a emoce, o které tam šlo.

A v menším měřítku i spousta intimních scén s Idrisem Elbou, který je fantastický.

Indira: Ano, nemuselo se nic hrát. Prostě se to jen stalo. Byla to velká zábava. Ta práce se mi moc líbila.

Už jste natáčela s ostatními třemi hlavními postavami?

Indira: Ještě ne. S Markem už jsme toho spolu natočili dost. Byla to vážně legrace. Poznáte se rychle, když s někým trávíte denně 15 hodin, a i když jsou 4 hodiny ráno, vy uhýbáte kulkám, tančíte a tváříte se zaujatě. Navzájem se seznamujeme velice rychle – žerty, vtípky. Je to fajn.

A s Chim a Jackiem zatím nic?

Indira: Zatím ne. Setkali jsme se, jsou to úžasní lidé. S Chi McBridem budeme dělat v příštím díle nějaké srandovní věci. Myslím, že budeme na něčem pracovat společně.

Když se k postavám přidá žena, skoro se na to musím zeptat…

Indira: „Uvidíme i nějaké sexuální napětí?“  Jistě, že ano! Na to odpověď znáte. Zeptejte se sami sebe.

Ale vaše odpověď…to je ta správná autorita…

Indira: Ano, bude tam sexuální napětí. Mám takové podezření. (směje se) Je to televize, ne?

Ale my si všichni myslíme, že to budete vy a Mark, ale proč by to nemohl být třeba Jackie nebo…

Indira: No, abych byla upřímná, řekla bych, že to bude Chi. Kdyby to bylo na mně, zaflirtovala bych si se všemi. No tak! Je to vdova.

Jak dlouho jí bude trvat, než zase začne chodit na rande?

Indira: Řekla bych, že moc dlouho ne. Myslím, že na to dojde, ale nebude to mít dlouhého trvání. Ona je jako osina v zadku. Já z ní tu osinu v zadku udělám. Ona bude velice složitá. Bude jako obtížný hmyz. Bude mít velice silnou vůli a také bude velmi náročná.  A samozřejmě muži nenávidí, když jim někdo říká, co mají dělat a ona to bude dělat neustále. Myslím, že dojde i na hádky a dohady, ale s humorem. Půjde o to, kdo to vydrží déle. A i když muži tvrdí, že nemají rádi, když jim někdo říká, co mají dělat, myslím si, že se jim to líbí, i když to nepřiznají.

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář