Random header image... Refresh for more!

O seriálu

Human Target je americký akční TV seriál, vytvořený podle komiksu Len Weina a Carmina Infantina. O televizní zpracování 1. sezóny se postaral Jonathan E. Steinberg. Premiéru měl v lednu 2010 na kanadské CTV a na stanici FOX.

Christopher Chance je vlastně osobní strážce a soukromý detektiv v jedné osobě. V komiksu Chance přebírá identitu svých klientů, tím se stává sám terčem, a tak může vypátrat útočníky a hrozbu odvrátit. V seriálu se infiltruje do blízkosti svého klienta, snaží se odhalit, kdo ho ohrožuje a proč, a pak hrozbu eliminuje.

V jeho práci mu pomáhají partneři, Winston, což je bývalý policista a Guerrero, který se vyzná nejen v počítačích a vytváření falešných identit, ale i ve vydírání, střelbě a boji.

Na Chance se obrací lidé, kterým někdo usiluje o život, ale nemohou se z různých důvodů obrátit na policii. A tak jsme svědky toho, jak Chance zachraňuje počítačového odborníka, lékařku, nebo třeba princeznu z Walesu.

Chance má ale velice temnou minulost, která ho stále pronásleduje, a tak postupně odhalujeme, odkud se Chance vlastně vzal, co dělal před tím, než začal lidi chránit, a jak se poznal s Winstonem a Guerrerem.

Všechna tajemství ale 1. série neodhalí, a proto se můžeme těšit na další příběhy našich oblíbených hrdinů a na další případy, které budou řešit. Tentokrát se k čistě pánskému osazenstvu přidá i zástupkyně něžného pohlaví. Premiéra 2. sezóny začíná 17. listopadu 2010.

Mark Valey, Jackie Earle Haley, Chi McBride a Indira Varma