Random header image... Refresh for more!

Janet Montgomery

0

se narodila 29. 10. 1985 Bournemouthu v Anglii. Svou hereckou kariéru začala už ve velice útlém věku, když se už ve svých 12ti letech objevila v britské dětské show Short Change se svým bratrem Jasonem.

Později si zahrála v seriálu Skins.

Po pár letech se odstěhovala z Londýna do Los Angeles, aby si mohla splnit své dětské sny.

Na podzim v roce 2008 tam dostala nabídku na roli v hororu Hory, zalité krví. I přes kladné kritiky na Janetinu osobu nebyl film moc dobře hodnocen a nakonec vyšel jen na DVD.

Dalším filmem byl snímek Pach krve 3, který byl přijat ještě chladněji a s velice smíšenými pocity.

Potom následoval film Lifetime, kde ztvárnila postavu Fallyn Wernerové, studentky, která je odsouzena za vraždu své spolužačky, kterou všichni považovali za její nejlepší kamarádku. Parvdu se snaží odhalit její matka. Kritici označili Janetin výkon jako přelomový.

V roce 2009 se vrátila do Londýna, kde přijala roli v hororu Dead Cert. Na filmu probíhají dokončovací práce a termín vysílání zatím nebyl stanoven.

Oficiální datum vydání zatím nemá ani film Black Swan, kde si Janet zahrála společně s Natalií Portman a Winonou Ryder.

Ze seriálových rolí stojí za zmínku i Jennie z nového seriálu HBO Entourage. Poslední příležitost dostala v seriálu Human Target. Postava zlodějky Ames se objeví v několika epizodách a bude celému týmu pomáhat při jejich akcích.

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář