Random header image... Refresh for more!

Indira Varma

0

se narodila v roce 1973 v Somersetu v Anglii. Byla jedináček. Otec byl Ind a matka Švýcarka. Vystudovala Královskou Akademii Dramatických Umění v Londýně a stala se členkou Musical Youth Theatre Company.

Kromě filmovýc a televizních rolí se věnovala i divadlu. V Národním divadle v Londýně si v letech 2000 a 2001 zahrála Biancu v Shakespearově Ottelovi, nebo Sashu v Čechovově Ivanovovi. Hostovala nejen v různých divadlech v Londýně, ale i v Dublinu nebo v New Yorku.

Co se týká jejích nejznámějších filmových rolí, můžeme zmínit například film z roku 1997 Kamasutra: Příběh Lásky, nebo muzikálovou komedii Moje velká indická svatba z roku 2004. Velkou příležitost dostala v podobě postavy Niobé v historickém seriálu z produkce BBC a HBO, Řím.

Také si zahrála roli Suzie Costello ve sci-fi seriálu, opět z produkce BBC, Torchwood, nebo v seriálu z lékařského prostředí 3 lbs., který se vysílal v roce 2006, ale velice brzy skončil kvůli nízké sledovanosti. Hostovala také ve čtvrté řadě Sběratelů kostí jako inspektorka Cate Pritchardová a také se objevila v dalším seriálu BBC, Luther.

Zatím poslední příležitost dostala v seriálu Human Target, kde se objeví až ve druhé sezóně. Stane se novou šéfkou týmu poté, co nejprve sama požádá Chance o pomoc. Její postava se jmenuje Ilsa Pucci a jako milionářka bude mít dostatek prostředků, aby mohla financovat činnost týmu. Chancovy smrtící metody jí ale z počátku nebudou moc po chuti,  postupem času je však dokáže ocenit. Ilsa je přímá, zásadová, odhodlaná a autoritativní. K mužskému osazenstvu ale umí být i pěkně kousavá.

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář