Random header image... Refresh for more!

Emmanuelle Vaugier

0

se narodila 23. června 1976 ve Vancouveru v Kanadě.

Pochází z francouzsky mluvící katolické rodiny.

Studovala 10 let na dívčí škole Crofton House a až na poslední dva roky studia přestoupila na školu Magee. Už jako velice mladá se živila jako modelka. V současnosti už se modelingu nevěnuje. Momentálně žije v Los Angeles, ale zároveň tráví spoustu času v rodném Vancouveru.

Zahrála si spoustu epizodních roliček v různých seriálech, ale nejvíce si ji asi budete pamatovat jako agentku Jessicu Angell, kterou si zahrála v seriálu stanice CBS Kriminálka New York. Této roli se věnovala celých 5 sezón, než byla její postava smrtelně postřelena.

Další větší příležitost dostala v seriálu Dva a půl chlapa, kde si zahrála učitelku baletu Miu, do které se Charlie zamiluje a skoro se s ní i ožení.

Dále jste ji mohli vidět i v jiných seriálech, které odvysílaly naše televizní stanice. Šlo například o seriál Čarodějky, Painkiller Jane, Veronica Mars a Smallville. Zahlédnout jste ji mohli i v seriálu Supernatural.

Z  filmových  zkušeností  si  na  své  konto  připsala  třeba  roli  Addison  ve  filmech Saw II. a Saw IV. V současné době jsou dokončeny další filmy, ve kterých si zahrála a které čekají na své odvysílání. Jde o filmy A Nanny for Christmas, Hysteria, Mirrors 2 a Where the Road Meets the Sun. A film French Immersion se právě natáčí.

Emmanuelle se také podílela na PC hře Need for Speed: Carbon, kde ztvárnila roli Nikki, která pomáhala hlavnímu hrdinovi.

V únoru roku 2006 se objevila na titulní straně časopisu Maxim a o 3 měsíce později se umístila v žebříčku 100 nejvíce sexy lidí světa na 31. místě.

Oficiální stránky: http://www.emmanuellevaugier.com

Fan web: http://emmanuellevaugier.net

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář