Random header image... Refresh for more!

Amy Acker

0

Amy se narodila 5. prosince 1976 v Dallasu v Texasu. Její otec, právník, Robert Acker a matka, Sandra Bruyere měli čtyři děti a Amy z nich byla nejstarší. Na škole Lake Highlands studovala 13 let balet a moderní a jazzový tanec.

Bohužel si poranila koleno, musela podstoupit operaci a taneční kariéru musela ukončit. Přestoupila na školu Southern Methodist University, kterou zakončila titulem bakaláře.

Už na škole hrála v mnoha divadelních předtavení. K nejvýznamnějším seriálovým zkušenostem rozhodně patří seriál Angel, kde si zahrála postavu Winifred Burkleové, zvanou Fredy.

Jako Kelly Peytonová se objevila i v seriálu z prostředí tajné služby Alias.

Dr. Claire Saundersovou ztvárnila v seriálu Dollhouse, který se natáčel a vysílal v sezóně 2009 a 2010. Následovala role v seriálu stanice FOX Human Target, kde se představila jako záhadná Katherine Waltersová, která přiměla Chance, aby změnil celý svůj život. V posledním díle první sezóny jsme byli svědky toho, jak člun, ve kterém Katherine byla, vyletěl do povětří, ale nic není tak, jak se zdá, a tak se snad můžeme těšit, že se Amy v seriálu ještě objeví, i kdyby šlo jen o další pohled do minulosti.

Poslední seriál, ve kterém se objevila je Happy Town. Z jejích budoucích projektů rozhodně stojí za zmínku film The Cabin in the Woods, který natáčí Joss Wedon. V tomto filmu se Amy poprvé setká s natáčením filmu ve 3D.

V roce 2003 se provdala za herce Jamese Carpinella, se kterým má dvě děti. Pětiletého syna Jacksona Jamese a čtyřletou dceru Avu Grace. Mezi její blízké přátele patří i Neil Patrick Harris, kterého určitě všichni znáte jako nezapomenutelného Barneyho ze seriálu How I Met Your Mother, ve kterém se Amy také objevila.

Oficiální web: http://www.amyackeronline.com

Fan web: http://amyackerfan.com

Žádné komentáře

Článek dosud nebyl okomentován

Zanechejte komentář