Random header image... Refresh for more!

Doporučujeme: Justified

Human Target je, bohužel, zrušen. My pro vás ale máme návrh na jiný, také skvělý, seriál.

Jedná se o seriál Justified, který vysílá televize FX. Momentálně již má odvysílané dvě série a třetí je již potvrzena.

Seriál Justified (Strážce pořádku) se odehrává v prostředí U. S. Maršalů. Hlavní postavou je Raylan Givens (Timothy Olyphant), kterého si všichni pamatují díky jeho kovbojskému klobouku a také díky tomu, že velmi rychle tasí zbraň a dvakrát se nerozmýšlí, než vystřelí. Jedna taková dobře mířená rána ho hned v první epizodě přivede do maléru a Raylan se musí přesunout do Lexingtonu, kde kdysi vyrůstal.

Postupně odkrýváme nejen Raylanovu minulost, jeho problémy s otcem a zvláštní přátelství s Boydem Crowderem, ale také uvidíme, že místní lidé nejednají vždy podle zákona. Kromě toho musí Raylan dělat svou práci, takže honí uprchlé zločince a řeší další případy. Navíc se šéf drogového kartelu z Miami, kterému už Raylan několikrát překazil jeho plány, rozhodl, že už toho bylo dost a pošle na něj své zabijáky.

Seriál je plný akce, lehkého humoru a napětí a oproti jiným krimi seriálům vám nabídne příjemnou změnu. Hlavní hrdina není žádný neohrožený superhrdina, ale chlap, který umí skvěle střílet, má za ušima a vtipně glosuje vzniklé situace. Občas ale dostane do nosu nebo udělá něco, co mu přinese jen další problémy.

Český web k seriálu naleznete na adrese http://www.justified.fan-project.com

Web spravuji já (Russell) a Miki. Titulky jsou samozřejmě od ní, takže máte zaručenou kvalitu!

(2) komentářů

1 dejv { 05.16.11 at 14.55 }

zdarec, škoda že je tento seriál zrušen, ale díky za jiný seriál který se mi zamlouvá jen mám problém najít první serii 5tou až 13tou epizodu. Tak jestli výš kde hledat byl bych rád díky a mějte se fajn

2 Russell { 05.16.11 at 18.12 }

Zadej do Googlu „Justified season 1 download“ a uvidíš odkaz na torrent.. a myslím, že tam byl i rapid.

Zanechejte komentář